A titánok, akiket teljesen eltorzított a hosszú évszázadok dühe és pusztítása, hét ősi keszon mögé vannak zárva, és ugyanannyira szeretnének innen kijutni, mint én, az pedig enyhén szólva sem lenne jó. Ráadásul Tartaroszban az idővel sem stimmel valami. És tudjátok, mi a helyzet? Az, hogy én vagyok a kulcs. Hogy kimeneküljek, túl kell élnem az összes rémisztő próbát, amit csak elém dobnak. Már megint. Ja, és Hádész? Meg fogja szegni az istenek szabályait. Nyilván. Meg akar menteni engem, ezért a halál istene felégeti a világot. De ha én kiszabadulok… akkor a titánok is. A világ pedig nemcsak szenvedni fog – hanem halálért könyörög.