Nincs engedélyezve a javascript.
És ha ez már a mennyország? - Hangoskönyv

És ha ez már a mennyország? - Hangoskönyv(Hangoskönyv) Anita Moorjani

Mi lenne, ha hirtelen ráébrednénk, hogy ez már a mennyország - ez a fizikai élet, amit most élünk? Tudom, őrültségnek hangzik, és szinte érzem, ahogy sokan azt gondolják, "ha ez a mennyország, akkor én miért érzem mégis pokolnak?". Pontosan így éreztem én is magam. Sokat szenvedtem gyermekként, majd pokolnak éreztem az életet, amikor eluralkodott rajtam a rák, és évekig állandó fájdalomban és félelemben éltem.
Értékeld a terméket
Még nincs értékelés
Értékeld a terméket
Az itt megjelenő vélemények nem ellenőrzött vásárlói értékelések. A szöveges vélemények moderálás után jelennek meg.
Részletek:
1
2
3
4
5
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!